В samsung galaxy z fold4 може бути встановлений двосторонній датчик відбитків пальців

16

Видання letsgodigital повідомляє про виявлений серед архівів всесвітнього відомства з інтелектуальної власності (wipo) нового патенту компанії samsung, поданого 31 березня цього року. Назва патенту: ‘foldable electronic device capable of detecting fingerprint through at least part of the display’ («складний електронний пристрій для зняття відбитків пальця через дисплей». Патент був опублікований 7 жовтня 2021 року.

Новий патент вказує на те, що samsung може оснастити свій майбутній складаний телефон galaxy z fold4 особливим підекранним датчиком для зняття відбитків пальців. На відміну від інших моделей, він виділяється важливою особливістю: цей датчик здатний сканувати з обох сторін смартфона.

Про оснащення нинішньої складаний моделі z fold3 підекранним датчиком відбитків пальців багато говорилися до її анонса. Однак споживачів чекало розчарування: samsung вирішила використовувати звичайний бічний сканер відбитків.

Виявлення нового патенту вказує на те, що, можливо, samsung дійсно збирається оснастити наступну модель z fold4 підекранним сканером. Затримка пов’язана з тим, що він буде якісно відрізнятися від моделей, що встановлюються конкурентами.

Згідно з описом, викладеним у патенті, датчик можна застосовувати, знімаючи відбиток як через зовнішню кришку, так і через внутрішній екран. Датчик буде розташовуватися під лівою нижньою половинкою екрану. Між двосторонньою системою датчиків розміщується невелика друкована плата (pcb), яка підключається до основної друкованої плати.

Гідність винаходу полягає в тому, що воно дозволяє проводити біометричну аутентифікацію як в складеному, так і в розкладеному положенні телефону.

У патенті також наголошується, що оскільки мова йде про складаному смартфоні, оснащеному гнучким екраном, з більшою ймовірністю на ньому будуть з’являтися складки при натисканні на екран. Тому потрібно буде модернізувати існуючу технологію читання відбитків пальців, щоб обійти це обмеження.

Експерти відзначають, що запропоноване рішення виглядає ідеальним.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також:

у росії вийде 6,4-дюймовий смартфон samsung galaxy m22