Google збирається розширити сумісність ос fuchsia на» пристрої різних форм-факторів «

10

Раніше thg.ru вже повідомляв , що нова операційна система fuchsia os, розроблена google, вже встановлена на розумному дисплеї nest hub першого покоління. Тепер з’явилася нова інформація, по якій можна оцінити, в якому напрямку йде розвиток fuchsia.

Інформація була отримана з оголошення про вакансії компанії google, які були виявлені дослідниками видання 9to5google. Вони прочитали в описі, що google збирається нарощувати сумісність операційної системи fuchsia, вводячи в список » додаткові інтелектуальні пристрої та інші продукти різних форм-факторів».

Google працює над новою ос fuchsia вже протягом декількох років, причому веде розробку «з нуля». Про саму розробку fuchsia os вперше стало публічно відомо після викладки проекту на github в серпні 2016 року.

Google не робила офіційних оголошень при викладці коду, але він був помічений дослідниками. В ході вивчення коду вони виявили, що існуючі операційні системи chrome os і android, які також розроблялися силами google, базувалися на ядрі linux, тоді як нова ос fuchsia розвивалася на новому мікроядрі zircon, що є похідним від little kernel (мікроядро magenta).

Офіційний запуск fuchsia на базі розумного дисплея на nest hub відбувся на початку цього року, але також пройшов без гучних анонсів. Стало зрозуміло, що google плавно переключилася на його розробку, перейшовши з cast platform sdk.

За чутками, google працює зараз над поширенням підтримки fuchsia os на більшу кількість пристроїв. У їх числі-nest hub max і nest hub другого покоління. Відзначається, що в список підтримуваних пристроїв входять не тільки смарт-моделі, але і звичайні пристрої.

За описом вакансій зрозуміло, що «команда fuchsia devices» буде працювати над розвитком операційної системи і буде прагнути до того, щоб нову платформу fuchsia можна було застосовувати до продуктів реального світу, які «мають значення для google і користувачів».

На даний момент немає інформації про те, які нові пристрої і яких форм-факторів будуть підтримуватися новою операційною системою. Швидше за все, це будуть пристрої з підтримкою chromecast, відеоконференц-зв’язку і функцій машинного навчання.

Існує також ймовірність того, що google планує розвиток співпраці з деякими партнерами по впровадженню новітньої ос fuchsia на їх пристрої. Це можуть бути jbl і lenovo.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також: