Підлітки в китаї навчилися обходити суворі обмеження держави на онлайн-ігри

11

Наприкінці серпня китай ввів жорсткі тимчасові обмеження на доступ до відеоігор для підлітків молодше 18 років. Метою введеного законопроекту було зниження ігрової залежності для підростаючого покоління в країні. Технічно їм дозволили грати в онлайн-ігри тільки протягом однієї години в день (з 20:00 до 21:00) і не більше трьох днів на тиждень (п’ятниця-неділя і офіційні свята). У будні дні доступ до онлайн-ігор в китаї для підлітків молодше 18 років заборонений.

Однак, за чутками, з тих пір, як правила вступили в силу « «цілеспрямовані гравці» знайшли хитрі способи для обходу обмежень. Тепер уряд китаю шукає шляхи, щоб покласти край цим «маневрам».

Добре відомо, що китай являє собою величезний ринок для компаній, що поширюють відеоігри. Згідно з наявними даними, це викликало стурбованість уряду, який побачив в захопленні іграми загрозу для психічного і фізичного здоров’я населення.

Обмеження вводилися і раніше. Наприклад, китай прийняв в 2019 році закони, які зобов’язували неповнолітніх гравців обмежувати свою участь в онлайн-іграх 1,5 годинами на тиждень і трьома годинами у вихідні дні. При цьому була введена заборона на ігри з 22:00 вечора до 8: 00 ранку. Правила також встановлювали обмеження на онлайн-покупки в ігрових програмах — від 28 до 57 доларів на місяць (залежно від віку гравця).

Нові обмеження, введені в серпні, ще більше посилили доступ до онлайн-ігор. Неважко здогадатися, що введені правила не користуються популярністю серед ігрової молоді в китаї.

Як повідомляє офіційна газета комуністичної партії китаю «женьмінь жибао», підлітки знайшли обхідні шляхи до встановлених правил.

Наприклад, у статті згадується такий спосіб: «на деяких онлайн-платформах є можливість продажу або оренди ігрових акаунтів. Вони дозволяють користувачам обходити контроль, орендуючи і купуючи чужі облікові записи. Таким шляхом підлітки отримують можливість грати в онлайн-ігри без обмежень».

У підлітків ще залишилося чимало лазівок для входу в онлайн-ігри, йдеться в статті. Це вимагає ретельної уваги з боку влади.

У статті також міститься заклик до шкіл і батьків надавати «активне сприяння і виконувати свої соціальні обов’язки», «нести відповідальність за здорове зростання майбутнього покоління».

У той же час в країні розгортається хвиля критики офіційної позиції уряду китаю. Противники обмежень вказують на те, що єдині правила поширюються на всі віку, від малюка до людини 17 років, що виглядає неправильно.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті «огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним».

читайте також: