Старий смартфон motorola врятував життя людині, зупинивши кулю

10

Минулого тижня старий смартфон компанії motorola зупинив кулю і врятував життя своєму власникові. Відзначилася модель moto g5, анонсована в 2017 році.

Деталі інциденту

Неприємна ситуація зі щасливим кінцем мала місце в бразилії. У момент збройного пограбування зловмисник вистрілив у чоловіка, але потерпілий вижив, відбувшись лише сильним забоєм стегна.

Як виявилося, куля потрапила в смартфон moto g5. Що цікаво, сам пристрій був одягнений в захисний чохол із зображенням халка. Природно, власник пристрою не забув жартувати з цього приводу. Від попадання кулі екран розколовся, а тильна сторона злегка роздулася. Радує, що акумулятор не вибухнув.

Користувачі часто жартують, що при падінні старого телефону на асфальт, у останнього будуть великі проблеми. Зазвичай так говорять щодо оригінальної nokia 3310. Але деякі відносно нові апарати теж можуть похвалитися міцною конструкцією.

Випадок з moto g5 — не одиничний. У січні 2011 року htc evo 4g зміг зупинити кулю, а через 3,5 року цим же відзначився samsung galaxy mega 6.3.