Нащадок фердинанда порше представив спортивний електрокар piech gt (3 фото + відео)

7

Компанія piech automotive, заснована антоном пієхом, онуком колишнього глави концерну volkswagen (1941-1945 роки) антона пієха і правнуком засновника porsche фердинанда порше, представила перший прототип спортивного електричного купе piech gt. Також компанія оголосила про плани випустити в майбутньому кросовер і седан, що працюють на електричній тязі.

Зареєстрована компанія piech automotive в швейцарії в 2017 році. До розробки електромобілів залучені провідні інженери автомобільної промисловості, групу яких очолив технічний директор фірми клаус шмідт, який відпрацював 30 років у підрозділі bmw m. Маркетинговою політикою компанії керує йохен рудат, який раніше працював в tesla і pininfarina.

Концепція першого фірмового електромобіля piech gt була представлена публіці на женевському автосалоні в 2019 році, а зараз компанія оголосила про готовність моделі до запуску в серійне виробництво, старт якого намічений на 2024 рік.

Представлена модель piech gt має розміри 4432x1991x1250 мм з колісною базою 2620 мм.автомобіль спроектований у форм-факторі дводверного купе з двома місцями. У рух piech gt приводять три електродвигуна: один розташований в передній частині і два в задній. Кожен двигун має потужність 150 квт (204 к.с.), що забезпечує загальну потужність 450 квт або 612 к. С. В результаті електромобіль piech gt здатний розігнатися до швидкості 100 км/год менше ніж за 3 секунди, а швидкість 200 км/год досягається за 9 секунд.

Оригінальна компоновка акумуляторів забезпечує автомобілю низьке розташування центру ваги, що сприяє підвищенню стійкості piech gt. Одна частина акумуляторного модуля розміщується в центральному тунелі, а ще одна розташована над задньою віссю. В результаті розробники змогли забезпечити низьке розташування сидінь автомобіля, відповідне посадці в гоночних авто.

Акумуляторний блок desten на 75 квтг здатний забезпечити piech gt поїздку на відстань до 500 км (по циклу wltp). Підтримка технології швидкої зарядки потужністю 350 квт забезпечить зарядку акумулятора до 80% всього за 8 хвилин. Маса автомобіля складе 1,8 тонни при развесовке по осях в пропорції 40/60.

Перший автомобіль від представника династії порше буде базуватися на модульній архітектурі і дозволить в короткі терміни створювати різноманітні електромобілі. У компанії вже оголосили про плани створення спортивного електрокроссовера piech suv і спортивного 4-х дверного седана piech sportlimousine. Крім того на платформі можлива заміна електродвигунів моторами на альтернативних видах палива, таких як, наприклад, водень.

Перший автомобіль piech gt в настільний час проходить ходові випробування. У березні 2022 року буде випущений другий прототип і проведено його тестування, після якого компанія до 2023 року зможе представити передсерійну партію авто. Де буде проводитися збірка автомобілів, поки не повідомляється. Piech automotive не має своїх виробничих потужностей, і тираж майбутнього piech gt буде вельми скромним — до 1200 одиниць на рік. Серійне виробництво планується запустити вже в 2024 році.