Vanmoof представила електровелосипед, здатний рухатися зі швидкістю 60 км / год

13

Амстердамська компанія vanmoof, відома в першу чергу своїми електричними велосипедами і аксесуарами, представила новий продукт. Це vanmoof v , і виробник підкреслює, що це найшвидший електровелосипед в світі.

Vanmoof v набагато швидше, ніж будь-який інший велосипед з електродвигуном. Максимальна швидкість досягає 37 миль/год або 60 км / год. Для порівняння, на сьогоднішній день максимальна швидкість електровелосипедів обмежена 25 милями на годину в європі і 20 милями на годину в сша.

Виробник заявляє, що випуском vanmoof v він кидає виклик законодавцям і міській владі, щоб привернути увагу до існуючих проблем і переглянути застарілі правила використання електровелосипедів в містах, де, як і раніше, автомобілі мають великі переваги перед іншими видами транспорту.

В основі vanmoof v міцна рама з алюмінієвого сплаву. Велосипед приводиться в рух двома електродвигунами загальною потужністю 1 кіловат, які розташовані в центрі переднього і заднього колеса. Можливі й інші конфігурації. Живлення здійснюється від потужного акумуляторного блоку ємністю 700 втч. Є автоматичне перемикання передач, кнопка turbo boost і спеціальна протиугінна система блокування велосипеда.

Продажі vanmoof v почнуться на початку 2022 року в нідерландах, німеччині, франції, великобританії, сша та японії за ціною $3498.

Techcrunch