«київстар «представив тарифи» твій «за ціною від 135 грн-безліміт в мережі, до 25 гб трафіку і до 200 хвилин на інших операторів

12

«київстар» представив серію нових тарифів «твій». Абонентам передоплати пропонуються плани «твій старт», «твій вибір»і «твій оптимум». У кожному передбачений безліміт в мережі «київстар».

«твій старт» — найдоступніший з трьох тарифних планів. За нього доведеться платити 135 грн кожні чотири тижні. Тарифом передбачено 100 хвилин на номери інших операторів і за кордон, а також 5 гб трафіку.

Сходинкою вище стоїть план»твій вибір». Він пропонує на 10 гб трафіку більше, але і ціна збільшена на 40 грн. Третій тариф — » твій оптимум » вартістю 250 грн. Тут передбачено вдвічі більше хвилин на інші номери та за кордон, а також 25 гб мобільного інтернету та 200 sms.

Крім того, користувачам тепер доступна особиста суперсила. Вона являє собою додаткову послугу, яку можна включити в основний пакет. На вибір абонентам «київстар» пропонує передплату на «київстар тв», 100 додаткових хвилин на номери інших операторів та за кордон, 5 гб трафіку тощо. Детальніше з усіма умовами ви можете ознайомитися на офіційному сайті оператора.