Samsung опублікувала відео випробувань galaxy z fold3 і z flip3 (відео)

9

На офіційному youtube каналі компанії samsung розміщений відеозвіт про проведення тестових випробувань міцності, водостійкості і надійності нових розкладаються смартфонів galaxy z fold3 і galaxy z flip3.

В описі відеоролика розробники відзначають, що для досягнення високих показників надійності і міцності смартфонів, виготовлених у форм-факторі розкладаються пристроїв, було проведено величезну кількість випробувань. В ході тестування були розроблені інноваційні матеріали, такі як armor aluminium, і оптимізовані компоненти захисних шарів екрану.

У ролику показані випробування, проведені в кліматичних камерах при різних температурах. Також шанувальники samsung змогли ознайомитися з випробуваннями водонепроникності смартфонів і тестами по зручності застосування стилуса s pen.

Найбільш цікавою і видовищною стала демонстрація випробувань на багаторазове складання і розкладання смартфонів galaxy z fold3 і galaxy z flip3. За результатами випробувань розробники змогли запевнити потенційних покупців смартфонів, що навіть після багаторазових циклів розкладання (до 200 тисяч або 5 років експлуатації при здійсненні 100 розкривань смартфонів на добу) на дисплеях немає видимих пошкоджень.