Apple (пере)найняла нового керівника розробки пз для homepod на тлі чуток про нові пристрої

36

Оригінальна розумна колонка apple homepod була анонсована в 2017 році, але так і не стала по-справжньому популярною. Через відсутність популярності на зміну оригінальної моделі прийшла homepod mini. Однак apple, схоже, не відмовилася від homepod, оскільки найняла нового керівника відділу програмного забезпечення.

Згідно з повідомленням, отриманим від джерел, знайомих з питанням, apple найняла інженера афруза фемілі (afrooz family) для керівництва командою розробників програмного забезпечення homepod. У минулому, в період з 2012 по 2016 рік, афруз працював в apple, але покинув компанію, щоб стати співзасновником аудіо-стартапу syng.

Компанія syng залучила ще кілька колишніх співробітників apple для роботи над новими продуктами для ринку домашнього аудіо, що в основному означає «конкурентів homepod». Оскільки syng не є частиною угоди, фемілі залишив запуск, щоб повернутися до apple.

В apple афруз фемілі відповідає за роботу над деякими популярними звуковими технологіями для продуктів компанії, включаючи spatial audio і систему просторового звучання spatial awareness.