В ісландії створили ячмінь для виробництва штучного м’яса

28

Сучасна генетика дозволила людству впритул підійти до вирішення глобальної проблеми голоду. Створені генетично модифіковані організми (гмо) з високою врожайністю і стійкістю до хвороб призвели до появи нових харчових продуктів, таких як штучне м’ясо, молоко і навіть кава.

Проте індустрія штучних продуктів поки не набула масового характеру, так як технологія ще далека від досконалості. Так, однією з головних проблем, що стоїть перед промисловістю з вирощування штучного м’яса є невелика «швидкість росту» рослинного замінника м’ясних продуктів. Розробки ісландських вчених з компанії orf genetics дозволять створити сировинну базу для підвищення виробництва штучного м’яса.

Існуюча технологія виробництва синтетичних м’ясних продуктів заснована на використанні стовбурових клітин. Недоліком процесу є його мала продуктивність, що дозволяє «вирощувати» тільки невеликі обсяги штучного м’яса за досить тривалий час. Вже кілька десятиліть тому експерти компанії orf genetics навчилися витягувати особливий набір білків, який названий «фактором росту». Отриманий з клітин тварин набір білків дозволяв стимулювати прискорене зростання стовбурових клітин. Тепер «фактор росту» можна отримувати з ячменю.

Перші експерименти з «фактором росту» дозволили компанії orf genetics випускати унікальну косметику на базі штучно вирощених стовбурових клітин. Тепер, після реалізації та доопрацювання технології вирощування генетично модифікованого ячменю, технологія, що використовує «фактор росту», може бути масштабована для застосування в харчовій промисловості. Новий сорт ячменю містить величезну кількість білка, з якого можна витягти набір «фактора росту» і стимулювати «м’ясні» стовбурові клітини до вкоріненого росту, що дозволяє створювати штучне м’ясо в промислових масштабах. Доопрацювання товарного зовнішнього вигляду і надання продукту звичного «м’ясного» смаку не представляють особливої проблеми.

На тестових полях в теплицях orf genetics в даний час визріває 100 тисяч колосків генетично модифікованого ячменю. Урожай вже очікують деякі лабораторії, що досліджують проблему прискореного зростання штучного м’яса. Реалізація програми зі створення синтетичних продуктів, здатних замінити традиційне м’ясо, дозволить в майбутньому знизити виробництво на птахофабриках і в тваринницьких комплексах, що сприятиме не тільки вирішенню проблеми голоду, а й знизить навантаження на екологію землі. Так останні дослідження показали, що викиди парникових газів від тваринництва в євросоюзі складають 17% від загального обсягу, що більше, ніж обсяг парникових газів, вироблених усіма європейськими автомобілями.

Bbc