Miui 13 отримає дві версії і не порадує нововведеннями

23

Компанія xiaomi в 2020 році встигла анонсувати відразу дві прошивки: miui 12 і miui 12.5. Остання кілька місяців тому отримала оптимізовану версію enhanced, а вже зовсім скоро виробник почне тестування miui 13.

Що відомо

Китайські джерела повідомляють, що багато чекати від miui 13 не варто. Цього року компанія почне тестувати програмне забезпечення, а стабільна версія з’явиться тільки в 2022 році. Причому флагманська модель xiaomi 12, яка очікується в грудні, може надійти в продаж з передвстановленою оболонкою miui 12.5.

Користувачам в залежності від смартфона будуть доступні різні версії прошивки. Нові моделі отримають оболонку на базі операційної системи android 12. Можливо, не відразу з коробки. Старим же рішенням доведеться задовольнятися лише android 11. В першу чергу мова йде про смартфони 2019 року, але і власникам торішніх бюджетників теж на android 12 розраховувати не варто. Наприклад, redmi 9.

У miui 13 ми побачимо оновлений користувальницький інтерфейс, але великої кількості нових функцій можна не чекати. Одним з головних нововведень стане те, що нова ревізія пз запропонує користувачам підтримку технології memory fusion відразу з коробки. Також не забуваємо про віджети в стилі ios.

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: