Apple представила наступне покоління навушників-airpods 3 (3 фото)

25

В ході другої осінньої презентації компанії apple були представлені бездротові навушники третього покоління airpods 3 з модифікованим в стилі airpods pro дизайном, без активного шумозаглушення і амбушюр.

Представники apple відзначили, що нові навушники » доставляють звук безпосередньо у вуха» користувача. У airpods 3 впроваджена технологія адаптивного еквалайзера adaptive eq, що дозволяє розробникам стверджувати, що звукові композиції передаються з мінімальними спотвореннями і максимально наближені до природного звуку. Використання новітнього динаміка забезпечує більш глибокі баси. У навушниках реалізована технологія об’ємного звуку dolby atmos.

Дизайн корпусу нових airpods 3 тепер став схожий на модель airpods pro. Навушник в корпусі з укороченою «ніжкою» також отримує захист від води і поту. Застосовується оновлена система мікрофонів, але активне шумозаглушення залишається привілеєм airpods pro і в airpods 3 не передбачено.

Значно (на 20%) збільшено час автономної роботи навушника airpods 3. Самостійно навушники зможуть пропрацювати в автономному режимі до 6 годин, а використання футляра забезпечить і зовсім 30 годин роботи без підзарядки. Футляр підтримує бездротову зарядку apple magsafe. Підтримується швидка зарядка, що забезпечує за 5 хвилин підзарядки одну годину автономної роботи.

У роздрібний продаж навушники airpods 3 надійшли з 26 жовтня, але вже зараз жителі сша можуть оформити попереднє замовлення за ціною 180 доларів (16 490 рублів — для росіян).