Перші серійні автомобілі xiaomi з’являться вже в 2024 році

28

Вперше про плани xiaomi створити власний електромобіль було заявлено в ході дводенної презентації в березні поточного року. Компанія повідомила про плани інвестувати в автомобільну галузь в найближчі 10 років до 10 млрд доларів, а очолить новий напрямок сам генеральний директор xiaomi лей цзюнь. Інсайдери негайно відреагували на цю новину і навіть називали найбільш ймовірного партнера xiaomi — китайську автомобільну фірму great wall motors.

Серйозність наміру виходу xiaomi на ринок електромобілів була підтверджена на недавній зустрічі з інвесторами, коли лей цзюнь повідомив про плани почати серійне виробництво першого фірмового електромобіля вже через три роки — в 2024 році. Виробництвом автомобілів xiaomi займеться зареєстрована 1 вересня компанія xiaomi motors, а перший завод по збірці електромобілів буде розташований в передмісті пекіна — ічжуан.

В ході підготовки до виходу на автомобільний ринок компанія xiaomi провела серйозну підготовчу роботу. Було організовано понад 85 зустрічей з більш ніж двома сотнями фахівців галузі, сформована команда з 450 розробників, відібраних з більш ніж 20 тисяч претендентів.

Розкриваючи причини виходу xiaomi на ринок електромобілів, глава компанії лей цзюнь зазначив, що останнім часом автомобілі перетворилися на високотехнологічний продукт, що увібрав всі основні інноваційні розробки сучасності. Створення фірмового електромобіля є наступним етапом з розширення екосистеми xiaomi, що дозволяє забезпечити максимальний комфорт для користувачів. Раніше лей цзюнь повідомив, що створення і налагодження серійного виробництва фірмових електромобілів стане його остаточним проектом в компанії, по завершенні якого він піде з поста глави компанії.