Рекордно швидка зарядка для redmi note 11 pro підтверджена офіційно

26

Близько двох тижнів тому в мережі з’явилася інформація про те, що наступний смартфон redmi note буде підтримувати 120-ватну швидку зарядку. Тепер же на це натякнув глава бренду redmi.

Що відомо

Лю вейбінг, генеральний директор redmi і віце-президент xiaomi, нагадав про те, що за два роки швидкість швидкої зарядки помітно зросла. У redmi note 10 pro 5g для китайського ринку передбачена підтримка 67-вт підзарядки по проводу, але ще в два роки тому 10-вт підзарядка використовувалася в тисячах смартфонів.

За словами менеджера, чесна конкуренція є двигуном прогресу і сприяє оперативному впровадженню сучасних технологій. Лю вейбінг підтвердив, що наступний redmi note отримає рекордно швидкої зарядки. Про це ж заявив ван тен томас, директор з нової продукції компанії xiaomi.

Справедливості заради тут потрібно відзначити один важливий нюанс. Ніхто з представників xiaomi або redmi не сказав прямо, що redmi note 11 pro, адже, по всій видимості, мова йде про старшої версії, отримає 120-ватну швидку зарядку. Можливо, мається на увазі рекордно швидка зарядка саме для серії redmi note, тобто 67 вт. Причому це збігається з даними одного з інсайдерів, який нещодавно опублікував характеристики майбутньої новинки.

У будь-якому випадку світло на це буде пролито найближчим часом. За попередньою інформацією, анонс сімейства redmi note 11 відбудеться в один із днів розпродажу 11.11, яка в китаї стартує вже 20 жовтня.

Mydrivers

А ви знаєте, що