Запаси новаторської «полірувальної серветки» від apple розпродані аж до листопада

25

Наскільки нікому не потрібна «полірувальна серветка» apple за цілих 19 доларів, ясно дали це зрозуміти продажі в цей понеділок. Всі запаси продукту, які були у apple на складі, розкуплені дочиста.

Відповідна сторінка в онлайн-магазині компанії в понеділок, коли продукт був анонсований, демонструвала, що замовлення на серветки будуть доставлені між 26 і 28 жовтня. Пройшов всього день, а термін доставки вже перенесений більш ніж на три тижні. Новий термін-з 18 по 24 листопада.

Для тих, хто не в курсі, компанія apple описує своє останнє творіння, як поет описує весняний день: «виготовлена з м’якого, неабразивного матеріалу, полірувальна серветка безпечно і ефективно очищає будь-який дисплей apple, включаючи скло з нанорельефом».

Якщо говорити серйозно, то це не перший випадок, коли фанати тієї чи іншої марки розкуповують дочиста продукти, часто не мають навіть такої ефемерної користі, як серветка від apple. Досить згадати вогнемети ілона маска, випущені його компанією з прицілом на зомбі-апокаліпсис.

9to5mac