Microsoft нарешті полагодила продуктивність процесорів amd в windows 11

27

Компанія microsoft випустила нове оновлення windows 11, яке усуває деякі проблеми з продуктивністю процесорів amd. Amd і microsoft виявили дві проблеми з windows 11 при запуску на процесорах ryzen, причому одна з них приводила до збільшення затримки кешу l3 в три рази і зниження продуктивності до 15 відсотків в деяких іграх.

Ця проблема нарешті усунена в збірці windows 11 build 22000.282, доступною сьогодні всім користувачам в якості додаткового оновлення в windows update. У той час як попереднє оновлення windows 11 посилило проблеми, сьогоднішнє оновлення повинно усунути їх раз і назавжди.

Друга невирішена проблема зачіпає технологію переважних ядер amd, яка перемикає потоки на найшвидше ядро процесора. Amd стверджує, що ця друга помилка може вплинути на продуктивність у завданнях, що залежать від процесора, і вже випустила новий драйвер чіпсета версії 3.10.08.506.

Оновлення windows 11 також включає велику кількість виправлень, в тому числі виправлення проблеми, через яку меню «пуск» не відкривалося після оновлення ос, а також виправлення затримки введення для деяких bluetooth-мишей і клавіатур. Повний список виправлень, що входять в це оновлення, можна знайти на сайті microsoft.