Марк цукерберг був повністю в курсі ролі facebook під час захоплення капітолію сша

15

Facebook papers-величезний набір внутрішніх документів компанії, наданих новинним організаціям викривачкою френсіс хауген, — схоже, розкриє багато компрометуючої інформації про компанію.

Опубліковані сьогодні звіти включають підтвердження того, що генеральний директор марк цукерберг був повністю обізнаний про те, як соціальна медіа-платформа сприяла поляризації думок, яка відіграла важливу роль у виникненні заворушень і захоплення капітолію в сша.

Washington post повідомляє, що зростаюча проблема обговорювалася всіма вищими керівниками, включаючи цукерберга. В одному з внутрішніх досліджень, на яке посилається nyt, говориться, що компанія повністю усвідомлювала, що прискорює поширення «мови ненависті», роблячи матеріали легкими для обміну.

Зокрема, додає видання politico, компанія знала про небезпеку матеріалу, який спровокував заколот у будівлі капітолію сша, але не мала жодної стратегії для вирішення цієї проблеми. Politico також повідомляє, що документи facebook свідчать про те, що компанія не сумнівалася у своїй величезній впливовій ролі в сша:

Внутрішні показники показують, що послугами компанії користуються 78% дорослих американців і майже всі підлітки сша.

За межами сша справи йшли ще гірше, йдеться в звіті reuters:

Внутрішні документи компанії, з якими ознайомилося reuters, показують, що facebook знала, що не найняла достатньої кількості працівників, які володіють мовою і знанням місцевих подій, необхідного для виявлення небажаних повідомлень від користувачів в ряді країн […].

Існує багато інших відомостей про facebook papers, включаючи звіт cnn, який стверджує, що facebook не зміг заблокувати матеріали, навіть пов’язані з такою злочинною діяльністю, як торгівля людьми.