Meizu pop 3-бездротові навушники з enc і автономністю до 24 годин за ціною $35

25

Компанія meizu анонсувала повністю бездротові навушники pop 3. В рамках розпродажу 11.11 новинка буде доступна з невеликою знижкою.

Що відомо

Навушники оснащені 13-міліметровими динамічними випромінювачами. Маса кожного незалежного модуля становить по 4,5 г.новинка отримала підтримку технології environmental noise cancellation (enc) для зниження рівня шуму навколишнього середовища.

Meizu pop 3 підтримують сенсорне управління, дозволяючи користувачеві легким дотиком приймати / скидати вхідні дзвінки і перемикати композиції. Про можливість управляти рівнем гучності не повідомляється. Модель також може похвалитися функцією швидкого сполучення, але працює це тільки зі смартфонами на базі програмного забезпечення flyme.

Ємність акумуляторної батареї в новинці становить 40 ма*ч.за словами виробника, цього вистачить на 6 годин. Кейс з акб на 400 ма*год продовжує автономність до 24 годин. Також відзначимо захист від води ipx5 і підтримку bluetooth 5.2.

Ціна

Рекомендована виробником вартість meizu pop 3 в китаї склала 35 доларів. В рамках розпродажу 11.11 модель доступна зі знижкою близько 5 доларів. Про вихід навушників на міжнародний ринок поки що інформації немає.

Джерело: gizmochina