Навушники з шумозаглушенням і веб-камера з hdr: microsoft запускає нові аксесуари в росії (7 фото)

19

Компанія microsoft оголошує про старт продажів трьох нових аксесуарів в росії: бездротової гарнітури microsoft modern wireless headset з шумозаглушенням, дротової гарнітури microsoft modern headset wired usb-c і веб-камери microsoft modern webcam wired. Ергономічні і комфортні для тривалого використання пристрої сертифіковані для teams і підвищують якість робочого процесу в умовах гібридного або віддаленого офісу.

бездротова гарнітура microsoft modern wireless headset — пристрій для тих, кому важлива висока якість звуку і комфорт під час роботи. Гарнітура призначена спеціально для тривалого використання протягом усього дня, оптимізована для передачі голосу і оснащена системою придушення фонових шумів. Навушники виводять звук з гучністю до 91 дб. М’які амбушюри не доставляють дискомфорту і не спадають, навіть якщо робота перед екраном проходить в русі.

Пристрій має високоємну батарею і підтримує до 50 годин прослуховування музики або до 30 годин розмови в teams. При цьому час його повної зарядки становить 2,5 години. Кнопки управління дзвінком зручно розташовані, так що їх тактильно легко запам’ятати, а мікрофон відключається підняттям і оснащений світловим індикатором стану.

провідна гарнітура microsoft modern headset wired usb-c — пристрій для інтелектуальної роботи перед екраном. Мікрофон з шумозаглушенням і стереодинаміки, оптимізовані спеціально для передачі голосу, забезпечують точне звучання мови без сторонніх шумів, а навушники — гучність виведення звуку до 91 дб.

Кнопки гучності, відключення звуку і кнопка teams знаходяться на з’єднуючому дроті на окремій міні-панелі, що дозволяє швидко управляти дзвінком, не відволікаючись від розмови. Кнопка відключення звуку оснащена світловим індикатором, який дозволяє з першого погляду зрозуміти, чи чують співрозмовники мова. Гарнітура інтегрується з різними пристроями через роз’єм usb type c.

провідна веб-камера microsoft modern webcam wired — пристрій, який забезпечує максимально високу якість відео з роздільною здатністю до 1080p для онлайн-зустрічей або запису власного контенту. Для цього в неї вбудовано відразу кілька функцій: hdr, автоматичне фокусування і балансування білого, стабілізація освітленості, опція ретуші особи. Камера швидко інтегрується з пк через usb-a завдяки технології plug and play. Додатково можна придбати систему кріплення, яка дозволить легко і надійно встановити пристрій на моніторі, ноутбуці, столі або штативі.

З 25 жовтня аксесуари можна придбати в магазинах-партнерах компанії за рекомендованою роздрібною ціною:• microsoft modern wireless headset — 6 990 руб• microsoft modern wired headset usb-c headset — 4 990 руб• microsoft modern webcam wired — 4 990 руб

Джерело: прес-реліз microsoft