Анонс розумних годин redmi watch 2: 1,6-дюймовий amoled-дисплей, час автономної роботи до 12 днів

21

Redmi анонсувала випуск розумних годин redmi watch 2, який можуть залучити вже свій невисокою ціною. Ціна redmi watch 2 становить всього 63 долара (4400 руб.).

Годинник має 1,6-дюймовий amoled-екран, що виглядає явно виграшним на тлі колишніх 1,4 дюймів попередника-моделі redmi watch. З переходом на нову версію відбулася також заміна дисплейної технології; замість колишньої ips lcd матриці тепер дисплей годинника виготовлений за технологією amoled. Годинник став тоншим, а їх роздільна здатність становить 320х360 пікселів.

Новий годинник оснащений чіпсетом apollo 3.5 і підтримує 117 різних спортивних режимів, включаючи навіть такий рідкісний, як плавання. Корпус годинника розрахований на водонепроникність до 5 атм, що дозволяє занурюватися з ними під воду на глибину до 50 м.не забуті звичайним функції: відстеження сну і контроль пульсу. З’явився контроль рівня кисню в крові (spo2).

Redmi watch 2 підійдуть для активного відпочинку. Вони підтримують чотири системи глобального геопозиціонування-gps, глонасс, galileo і beidou. Є можливість підключення по nfc.

Виробник відзначає збільшений термін роботи при автономному живленні. Нова модель здатна працювати без підзарядки до 12 днів. Як і раніше, зарядка здійснюється за допомогою магнітного роз’єму.

Незважаючи на більший дисплей і поліпшену батарею, сам годинник стали легше. Redmi watch 2 важать 31 грам, що на чотири грами менше попередника.

Покупці можуть вибирати також колір корпусу (три варіанти) і колір ремінця з м’якого силікону тпу (шість варіантів).

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті «огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов».

читайте також: