Google створює компанію з розробки ліків

20

Alphabet, материнська компанія google, заснувала нову дочірню компанію з пошуку та розробки ліків. isomorphic labs буде використовувати дослідження deepmind, лондонської лабораторії штучного інтелекту, також належить і керованої alphabet.

На даний момент подробиці, пов’язані з isomorphic labs, досить мізерні. Однак це не перший крок у медичну сферу. Підрозділи компанії вже досліджують різні аспекти охорони здоров’я людини. Серед них компанія verily , яка працює над проектами, починаючи від хірургічних роботів і закінчуючи контактними лінзами, контролюючими рівень глюкози у діабетиків. Інший проект, calico , ставить перед собою амбітну мету-подолати старіння.

Isomorphic labs зосередиться виключно на відкритті ліків і нових технологіях, які можуть допомогти в розробці ліків. Нещодавно створена компанія заявила, що її мета- «переосмислити» процес розробки нових ліків за допомогою підходу, заснованого на штучному інтелекті.

Недавнє дослідження показало, що створення нового фармацевтичного препарату обходиться в середньому в 1,3 мільярда доларів. Велика частина цієї суми пов’язана з самим процесом розробки.

Engadget