Представлений електродвигун ford для переобладнання автомобілів в електрокари ( 3 фото + відео)

20

Один з провідних автовиробників світу компанія ford вже тривалий час реалізує програму переходу до випуску автомобілів з нульовим викидом. Нова концепція фірми полягає у випуску комплектуючих деталей, що дозволяють власникам традиційних авто з двигуном внутрішнього згоряння переобладнати їх в сучасні електромобілі. Першим модулем для такої переробки став електричний двигун eluminator e-crate, який компанія презентувала на виставці sema 2021 в лас-вегасі.

Представлений ford електродвигун відкриває лінійку eluminator, що дозволяє автолюбителям переобладнати стандартні авто в електромобілі. У майбутньому компанія планує випустити акумуляторний модуль, контролери для двигунів та інші комплектуючі деталі. Двигун eluminator e-crate в даний час успішно використовується в електричному кросовері mustang mach-e gt 2021 року випуску, здатний розвивати потужність 281 к. С. І генерувати крутний момент величиною 433 нм.

Для демонстрації можливостей нового двигуна компанія ford переробила (в єдиному екземплярі) класичний пікап f-100 1978 року випуску. Оснастивши пікап двома електродвигунами eluminator e-crate (по одному двигуну на кожну вісь), розробники отримали повнопривідний електромобіль із загальною потужністю двигунів 480 к.с. І крутним моментом 860 нм.

Електричний f — 100 також отримав оновлений салон, нове рульове управління, сидіння і вертикально орієнтований 15,5 дюймовий дисплей. Запуск в серію перероблених в електричні пікапів f — 100 не планується. Електродвигун eluminator e-crate вже зараз можна замовити у дилерів ford за ціною 3 900 доларів.

Ford