Qualcomm розповіла, коли представить snapdragon 898-топовий процесор для флагманів 2022 року

20

Компанія qualcomm оголосила дати проведення свого щорічного заходу snapdragon tech summit, на якому традиційно представляє свої нові флагманські процесори.

Коли?

Цього року snapdragon tech summit пройде з 30 листопада по 2 грудня. На жаль, ніяких подробиць немає-лише постер з човном і напис, яка говорить: «more to come, soon!»(скоро буде більше).

Але якщо скласти 2+2, на заході повинні представити новий процесор snapdragon 898. Зазвичай qualcomm показує чіпи в перший день, тому, швидше за все, snapdragon 898 анонсують 30 листопада. В іншому випадку — не пізніше 2 грудня.

Можна з упевненістю говорити, що топовий процесор ми точно побачимо у флагманах таких виробників, як samsung, xiaomi, huawei, vivo, орро і т. Д.

Очікується, що snapdragon 898 матиме основне ядро процесора amr cortex-x2 з тактовою частотою 3,0 ггц, а також три середніх ядра на базі cortex-a710 з тактовою частотою 2,5 ггц і, нарешті, чотири ефективних ядра, похідних від cortex-a510, з тактовою частотою 1,79 ггц. Графічним процесором вважається adreno 730, який в результаті архітектурних поліпшень в порівнянні з adreno 660 і 4-нанометрового виробничого процесу samsung може привести до збільшення продуктивності до 20%. Для підключення ми очікуємо модем x65 5g з теоретичною максимальною швидкістю низхідного каналу 10 гбіт / с.