Google представила нові функції для android: цифровий ключ для авто, сімейні нагадування і автоматичне скидання дозволів для додатків

36

Компанія google днями представила не тільки android 12 tv, але і нові функції для мобільної версії системи.

Що відомо

Першим нововведенням ос стала підтримка цифрового ключа для деяких моделей bmw. Правда працювати такий ключ буде тільки на смартфонах pixel 6 і galaxy s21.

Наступне нововведення-функція family bell. Вона дозволяє користувачам створювати групові нагадування. Наприклад, прикрасити ялинку, подивитися ввечері фільм і т.д. Функція підтримує безліч налаштувань. Крім цього, вона буде надсилати повідомлення не тільки на смартфони, але і планшети, розумні колонки, смарт-дисплеї.

З цікавих змін ще варто відзначити нові інтерактивні віджети для google photos і google play books, автоматичне скидання дозволів для додатків, якими ви рідко користуєтеся, оновлений розділ emoji kitchen в gboard і автоматичне включення режиму android auto в машині.

Коли чекати

Нововведення почнуть розсилати на пристрої хвилями найближчим часом. Деякі зміни додадуть з оновленням додатків, а деякі-серверно з оновленням google play services.

Джерело: google