Intel може випустити 4-е покоління графічних процесорів arc druid в 2025 році

34

Компанії amd і nvidia випускають відеокарти вже не одне десятиліття, але навіть у них немає таких довгострокових планів, як у тільки починає займатися цим intel. У неї є технологічні плани щонайменше на чотири роки вперед, хоча і без конкретних дат.

Поки intel підтвердила тільки чотири покоління продуктів arc: alchemist, battlemage, celestial, druid. Як бачимо, назви йдуть в алфавітному порядку, тому не виключено, що назва п’ятого покоління буде починатися з літери e. Поки ж карти першого покоління для ноутбуків очікуються в першому кварталі наступного року. У другому кварталі випустять відеокарти для комп’ютерів.

Інформації щодо чіпів druid небагато. Intel підтвердила використання архітектури xe next architecture. Ці карти можуть бути першими справжніми наступниками xe hpg. Друге покоління arc battlemage очікується в 2023 році, а терміни появи celestian і druid залишаються невідомими. Логічно припустити, що при випуску раз на рік вони з’являться в 2024 і 2025 роках відповідно. В даний час amd і intel випускають нове покоління відеокарт раз на два роки. Не виключено, що intel як новачок цього ринку постарається робити це частіше, щоб скоротити своє відставання від конкурентів.