В індії вибухнув черговий смартфон poco

34

27 листопада в індії стався черговий інцидент, пов’язаний зі смартфоном poco. Цього разу постраждав телефон марки poco m3. По всій видимості сталося загоряння телефону і подальший вибух. Причини інциденту з’ясовуються.

Про інцидент повідомив у твіттері брат потерпілого на ім’я махеш. Його повідомлення було коротким і супроводжувалося фотографією.

У повідомленні вказувалася марка телефону-poco m3. Було заявлено, що смартфон вибухнув. Інші подробиці були відсутні.

Пізніше пост був видалений, а про причини появи дивної фотографії не з’явилося ніякої інформації. Користувач не повідомив також, за яких обставин сталося загоряння.

На інцидент відреагував виробник — poco. Компанія визнала проблему. У відповідному твіті виробника було зазначено, що poco ставиться з великою увагою до питань безпеки клієнтів, тому докладе всіх зусиль, щоб розібратися в проблемі.

На фотографії видно сліди сильних пошкоджень. У згорілого poco m3 немає середньої і нижньої частин на тильній стороні смартфона. Можна припустити, що вся задня сторона телефону загорілася.

Ніякої інформації про постраждалих або поранених в результаті інциденту також не надходило.

Це вже не перший випадок в індії цього року, коли відбувається самозаймання телефону poco. Схожий інцидент стався у вересні з poco x3.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті «огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів».

читайте також: