Стабільна miui 13 вже готова-презентація відбудеться разом з xiaomi 12

27

Напередодні xiaomi зробила офіційний анонс смартфона xiaomi 12 з процесором snapdragon 8 gen1. Флагман буде представлений в цьому місяці з оболонкою miui 13. Компанія кілька днів тестує прошивку, і стабільна версія вже готова.

Що відомо

Виробник підготував збірку під номером v13.0.1.0 slbcnxm. Число » 13 » означає, що ми маємо справу з miui 13. Буква s вказує на операційну систему android 12. Символи lb говорять нам про те, що мова йде про версію для xiaomi 12.

Це означає, що прошивка miui 13 буде представлена на одному заході з флагманом xiaomi 12. Точна дата презентації досі невідома. Поки що згадуються три варіанти: 12, 16 і 28 грудня.

Компанія планує випустити відразу дві версії miui 13. Прошивка буде побудована на базі ос android 11 або android 12. Оболонку з торішнім «зеленим роботом» отримають старі смартфони на кшталт xiaomi mi 9.

Що стосується нововведень, одним з головних буде технологія розширення озп. Її вже повним ходом тестують в miui 12.5 closed beta. Список всіх моделей, які отримали підтримку функції, можете побачити тут. Також в miui 13 з’являться віджети в стилі ios, оновлений інтерфейс, нова версія miui+ і пр.

Gizchina

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є: