Tesla випустила електричний дитячий квадроцикл cyberquad for kids

31

У переддень різдвяних свят компанія tesla абсолютно буденно, без гучних заходів виклала на сайті свого офіційного онлайн-магазину дитячий подарунок, який схвилював півсвіту. Це-дитячий електричний квадроцикл cyberquad for kids.

Побачивши новинку, багато хто відразу згадали презентацію tesla cybertruck в 2019 році. Тоді перед самим закінченням презентації, коли пікап збирався виїхати зі сцени, в його кузов був завантажений квадроцикл невідомої моделі.

Спочатку було оголошено, що він буде продаватися як аксесуар для tesla cybertruck. Побачивши сьогодні новий дитячий квадроцикл, багато хто вирішив, що два роки тому був його прототип.

Але як з’ясувалося пізніше, на презентації tesla cybertruck був показаний не прототип нового дитячого квадроцикла, а тюнінгована версія квадроцикла yamaha.

Як би там не було, виставлений тепер на продаж дитячий квадроцикл cyberquad for kids є цілком реальним.

На сайті викладена вся необхідна інформація про новинку. Головне — його ціна: 1900 доларів (142 600 руб.).

Out riding with the kids on the cyberquads! so much fun for kids and adults! @tesla pic.twitter.com/gq23gwsidk

— franz von holzhausen (@woodhaus2) december 2, 2021

Тесла має намір продавати квадроцикл cyberquad для дітей від восьми років і старше. Вага дитини не повинна перевищувати 68 кг. Маса транспортного засобу-55 кг.

Дизайн квадроцикла натхненний вже культовим пікапом cybertruck. Cyberquad for kids має повністю сталеву раму, м’яке сидіння, регульовану підвіску з заднім дисковим гальмом. Для прикраси використані світлодіодні смуги.

Найважливіша особливість — квадроцикл cyberquad for kids живиться від електричної, літій-іонної батареї. Дальність ходу — до 24 км.максимальна швидкість — 16 км/ч.

При налаштуванні можна ввести обмеження на швидкість, що розвивається. Доступні три рівні: 8 км/год, 16 км/год і 8 км / год при задньому ході.

За даними tesla, для повної зарядки потрібно до 5 годин.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті «огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов».

читайте також: