Qualcomm представила ігрову платформу snapdragon g3x gen 1 для нового покоління спеціалізованих геймерських пристроїв (3 фото)

31

Qualcomm і razer представили комплект розробника на базі платформи snapdragon g3x першого покоління

головне • продуктивність платформи snapdragon ® g3x gen 1 і повний арсенал технологій snapdragon elite gaming ™ дозволяють запускати всі android ігри, користуватися контентом хмарних ігрових бібліотек, здійснювати стрімінг ігор з домашнього пк або консолі і насолоджуватися улюбленими android-додатками.

• компанія razer, світовий лідер в області апаратного забезпечення геймінгу, випустила портативний комплект розробника на базі платформи snapdragon g3x першого покоління, доступний вже сьогодні.

Гаваї, 1 грудня 2021 р. — qualcomm technologies, inc. Представила спеціалізовану ігрову платформу snapdragon ® g3x gen 1, це кращий варіант для геймерів, яку б гру вони не воліли. Передова продуктивність платформи дозволяє запускати всі android-ігри, користуватися контентом хмарних ігрових бібліотек, здійснювати стрімінг ігор з домашнього пк або консолі і відпочивати з улюбленими android-додатками. Увібравши в себе весь арсенал технологій snapdragon elite gaming ™ для створення преміальних ігрових продуктів, нова платформа пропонує мобільним гравцям приголомшливі враження.

Платформа snapdragon g3x-це ігри наступного покоління вже сьогодні. Основні характеристики:

• графічний процесор qualcomm ® adreno ™ відповідає за ультраплавні рухи при частоті 144 кадри в секунду і 10-бітної кольоровості у форматі hdr з мільярдом відтінків.

• потужні можливості підключення забезпечує модуль qualcomm ® fastconnect ™ 6900 з підтримкою wi-fi 6 і 6e і низькими затримками на високих швидкостях завантаження і вивантаження. Стрімінг вимогливих до смуги пропускання ігор з таких сервісів, як xbox cloud gaming або steam remote play і хмарні ігри без завмирань в 5g-діапазонах mmwave і sub-6.

• технологія snapdragon sound ™ оптимізована за якістю, затримками і надійності, щоб забезпечити геймерам виявлення противника і донести всі навколишні звуки.

* за підтримки aksys забезпечується точна прив’язка контролерів (controller mapping) і можливість застосування вбудованих контролерів для різних ігор.

* до пристрою на базі snapdragon g3x можна підключати xr-гарнітури (інтерфейс usb-c) і зовнішні екрани. Також передбачена можливість використовувати пристрій в якості додаткового контролера (companion controller) для 4k телевізора.

комплект розробника для демонстрації можливостей платформи qualcomm technologies разом з razer створили першу портативну консоль розробника snapdragon g3x handheld gaming developer kit, яка призначається виключно для розробників і яку вони можуть отримати вже сьогодні. Компанія razer, світовий лідер в області апаратного забезпечення геймінгу, створила одну з найбільших в світі геймерських екосистем, що об’єднала програмне та апаратне забезпечення і сервіси.

«партнерство з qualcomm technologies надзвичайно перспективно, і ми підтримуємо появу передових технологій компанії на світовому ігровому ринку, — сказав мінь-лян тань (min-liang tan), співзасновник і генеральний директор razer. — нові інноваційні рішення qualcomm technologies і razer виводять на новий рівень якість і вірність відтворення ігор на портативних консолях і перетворять їх сприйняття».

Щоб розробники могли відчути всі переваги високоякісної графіки і повсюдної підключеності поряд з бездоганною продуктивністю, спеціальний комплект був розроблений на базі платформи snapdragon g3x.

• oled-екран 6,65 дюйма, роздільна здатність full hd+, 10-bit hdr, частота 120 гц, більше мільярда колірних відтінків.* видатна продуктивність в безперервному режимі забезпечує довгий ігровий час в найвимогливіших ігор. * високоякісний інструментарій стрімінга: веб-камера 5mp/1080p60 і два мікрофони, за допомогою яких гравці можуть транслювати себе в грі і сам і гри своєї аудиторії.* підключення в 5g-діапазонах mmwave і sub-6 і підтримка wi-fi 6e забезпечують максимальну швидкість, низькі затримки, швидкісне завантаження і вивантаження і найнадійнішу зв’язок.* ергономічний, збалансований комфортний дизайн не дозволяє втомитися навіть під час довгих ігор. Вбудована технологія прив’язки контролерів від aksys забезпечує точність позиціонування і можливість застосування вбудованих контролерів для різних ігор.• 4 динаміки фантастично відтворюють звук, а в поєднанні з навушниками, що підтримують технологію snapdragon sound, забезпечують бездротову передачу аудіо без затримок і завмирань.