Seagate exos x20 і ironwolf pro ємністю 20 тбайт: накопичувачі корпоративного класу для nas

32

Компанія seagate представила два нових жорстких дисків великої ємності з традиційною технологією магнітного запису (cmr). Ними стали моделі seagate exos x20 і ironwolf pro ємністю 20 тбайт корпоративного класу.

Хоча вони поступаються твердотільним рішенням для зберігання, які перевершують звичайні жорсткі диски за рахунок більш високої швидкості доступу і часу відгуку, на nas-серверах і в nas-рішеннях всіх класів, в тому числі для домашнього використання досі вважають за краще встановлювати накопичувачі, що надають значно більше місця для зберігання.

Жорсткі диски корпоративного класу seagate exos x20 відрізняються високою ємністю і здатні надати максимальну ефективність при використанні в стійках. Вони розроблені в розрахунку на застосування в хмарних системах зберігання, забезпечують необхідну продуктивність для гіпермасштабіруемих цодів і горизонтально масштабованих додатків.

Час затримки для моделей seagate exos x20 становить 4,16 мс. Робота накопичувача гарантує стабільний час відгуку і продуктивність за рахунок застосування механізму розширеного кешування. Завдяки цьому, швидкість передачі даних зростає до 285 мбайт/с. Важливе значення для корпоративного застосування мають також технологія seagate secure і показник напрацювання на відмову, рівний 2,5 млн ч.

Seagate exos x20 підходять для установки в інтелектуальні системи зберігання даних seagate exos corvault, які забезпечують високу щільність розміщення даних. Корпус сервера має висоту 4u і вміщує 106 накопичувачів корпоративного класу exos в просторі всього 18 см.з установкою дисків exos x20 ємність сховища corvault зростає до 2,12 пбайт.

Другою новинкою анонса стали жорсткі диски seagate ironwolf pro ємністю 20 тбайт. Вони використовують оптимізовану для nas-систем технологію agilearray, що підвищує raid-надійність і сумісність при високих робочих навантаженнях. Завдяки вбудованим датчикам обертальної вібрації, нові накопичувачі ironwolf pro гарантують стабільну надійність і продуктивність nas-систем.

Межа робочих навантажень для обох моделей накопичувачів становить 300 тбайт/рік. Нові жорсткі диски поставляються з підтримкою системи контролю ironwolf health management, що відповідає за стан накопичувачів.

Накопичувачі seagate exos x20 ємністю 20 тбайт будуть продаватися за ціною 67 219 руб., накопичувачі ironwolf pro ємністю 20 тбайт трохи дешевше — 56 400 руб.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v . Kioxia cd6-v використовує добре зарекомендувала себе 96-шарову 3d tlc пам’ять kioxia bics flash, оснащується продуктивним контролером і підтримує pcie останнього покоління, значно перевершуючи і без того вдалу лінійку cd5. Детальніше про це читайте в статті » огляд і тест серверного твердотільного накопичувача kioxia cd6-v «.

читайте також: