У google street view тепер можна подивитися різдвяне оформлення всередині білого дому

27

Тепер ви можете здійснити екскурсію по залах білого дому, прикрашеним різдвяними ялинками та іншим декором, відповідним сезону-тобто віртуально. Google вперше додав офіційну резиденцію президента сша до списку місць, які можна відвідати на street view, майже десять років тому. Але тепер ви можете зробити віртуальну прогулянку по його території, щоб побачити, як він був прикрашений.

Are you ready for the holidays?! this year, we’re bringing the white house to you. Come on in and explore this season’s decor in 360° with @googlemaps street view. Https://t.co/zco62vy9ai

— jill biden (@flotus) december 3, 2021

На додаток до 360-градусного перегляду вулиці street view, в мобільному і веб-додатку white house experience тепер доступний тур»свята в білому домі». За даними видання the hill, живі екскурсії по будинку 1600 по проспекту пенсільванія в даний час недоступні для громадськості через пандемію covid-19, тому ці віртуальні екскурсії можуть бути єдиним способом побачити його святкове оздоблення.

Білий дім — лише одне з багатьох історичних місць, які ви можете відвідати за допомогою street view: це і чилійський палац монеди, і тадж-махал, і піраміди гізи, і версальський палац, і колізей, і багато іншого. Якщо ви все ще не можете (або не хочете) подорожувати через пандемію, можливо, віртуального подорожі або двох буде достатньо, щоб підтримати вас морально.

Потрапити на віртуальну екскурсію по білому дому можна прямо .