Перша ar / vr-гарнітура apple буде орієнтована на ігри, медіа та спілкування

33

За чутками, перша гарнітура доповненої (ar) і віртуальної реальності (vr) від apple виявиться призначена в першу чергу для ігор, мультимедіа та соціального спілкування, заявив марк гурман з bloomberg.

Оглядач добре відомий на ринку своїми точними прогнозами. Вони шикуються на тісних кулуарних контактах з представниками галузі. Гурман щотижня публікує в bloomberg інформаційні огляди під назвою power on, в яких дає загальну оцінку розвитку технологічних продуктів. Велика увага в цих бюлетенях зазвичай присвячується apple.

Буквально тиждень тому про перспективи гарнітури apple також висловлювався відомий аналітик мін-чі куо. Він заявив, що у віддаленому майбутньому apple збирається позиціонувати свою гарнітуру в якості альтернативи iphone. З його слів, перехід зі смартфона на ar / vr-гарнітуру відбудеться через 10 років.

Остання заява гурмана вказує на те, що гарнітура в своєму першому поколінні не буде являти собою заміну настільної системи (mac), телефону (iphone) або планшета (ipad). Пристрій отримає унікальний форм-фактор, відмінний від інших продуктів на ринку.

У той же час, гурман вказав напрямки, за якими буде йти насичення технологій: ігри, мультимедіа та соціальне спілкування. При цьому головним напрямком він назвав ігри. На це вказує потужне апаратне оснащення гарнітури: кілька процесорів, вентилятор, дисплеї з високою роздільною здатністю і магазин додатків.

Зі слів гурмана, майбутня гарнітура apple розглядається як ідеальний пристрій для розробників ігор. Воно самодостатнє, має всі необхідні засоби для управління і підтримує власну екосистему.

Другий напрямок-це споживання контенту мультимедіа. Гурман вважає, що цей напрямок призведе до розширення партнерських зв’язків з розробниками контенту. Apple, нібито, готова надати їм нові можливості віртуальної реальності (vr).

Нарешті, третій напрямок — це зручний інструмент для комунікацій. У зв’язку з цим гурман очікує розвитку ринку уніфікованих персонажів animoji і віртуальних можливостей спілкування через vr facetime.

За чутками, нова гарнітура буде відрізнятися легкістю. Усередині неї встановлять два процесори, два microled дисплея 4k, 15 оптичних датчиків, систему відстеження положення очей і засоби підключення до wi-fi 6e.

У портфелі apple вже є кілька патентів, пов’язаних з розвитком програмного забезпечення. Очікується поява режиму «прозорого ar», який дозволить накладати штучні картинки поверх реального зображення навколишньої місцевості.

На думку аналітиків morgan stanley, розробка гарнітури apple вже «наближається до запуску», куо вважає, що масове виробництво ar/vr-пристроїв почнеться в другому кварталі 2022 року, а вся екосистема буде запущена в iv кварталі 2022 року.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті «огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов».

читайте також: