Вийшов перший тизер-трейлер спецвипуску гаррі поттер

24

Сьогодні на офіційному youtube каналі hbo max вийшов перший тизер трейлер ювілейного спецвипуску «гаррі поттер: повернення в хогвартс».

В спецепизоде з’являться: деніел редкліфф (гаррі), руперт грінт (рон візлі), емма уотсон (герміона грейенджер), хелена бонем-картер (белатриса лестренж), рейф файз (волдеморт), гарі олдман (сі) (долорес амбрідж), том фелтон (драко мелфой), джеймс та олівер фелпси (брати фред і джордж візлі), джейсон айзекс (луциус мелфой), бонні райт (джіні візлі), еванна лінч (луна лавгуд), альфред ), ієн харт (професор квиррелл) а також режисер кріс коламбус, який зняв перші дві частини серії.

«це була неймовірна подорож, яка почалася з дебюту «гаррі поттера і філософського каменю» і воно продовжилося його перетворенням в прекрасний величезний світ, — воно було чарівним » – поділився своїми враженнями представник warners bros. Том ашгайм»»

Він зазначив, що спецепізод буде «даниною поваги всім, чиїх життів торкнувся цей культурний феномен», а також всім її «пристрасним шанувальникам, які підтримують дух чарівного світу і через 20 років»