Анонс aoc g4309vx / d: преміальний геймерський 4k-монітор з hdmi 2.1

28

Компанія aoc представила флагманський 43-дюймовий монітор g4309vx/d з va-панеллю роздільною здатністю 4k. Монітор має видатну контрастність 4000:1 і сертифікований за високим стандартом vesa displayhdr 1000.

У режимі стандартного динамічного діапазону (sdr) він демонструє яскравість 720 ніт. У режимі «високого динамічного діапазону» (hdr) максимальна яскравість може досягати 1100 ніт, при цьому монітор забезпечує збереження деталей як в найсвітліших, так і в найтемніших ділянках зображення.

Висока якість зображення пояснюється застосуванням технології квантових точок, 100% підтримкою колірної гами srgb і 95% охопленням dci-p3.

Для геймерів буде важливо, що монітор має два порти hdmi 2.1 і підтримує частоту оновлення до 144 гц при роздільній здатності 4k. Монітор не проходив сертифікацію для ігрових консолей, але при таких розмірах і рівні якості він повинен бути цікавий пк-геймерам.

Крім варіанту підключення hdmi 2.1, є також два роз’єми displayport 1.4, що підтримують стиснення display stream compression (dsc), і чотири порти usb 3.2. Не забутий і роз’єм для навушників.

Монітор має вбудовані подвійні динаміки потужністю 7 вт і підтримує технології «картинка в картинці» і «картинка за картинкою».

Інформації про вартість aoc g4309vx / d поки немає.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw . В останні роки число гравців на ринку моніторів (в першу чергу ігрових) неухильно зростає. Нещодавно до числа виробників таких пристроїв додалася і компанія cooler master. Сьогодні ми познайомимося з однією з двох моделей компанії-монітором cooler master gm34-cw. Це 34-дюймовий ігровий монітор з вигнутим екраном, частотою оновлення до 144 гц і підтримкою технології amd freesync другого покоління. Детальніше про це читайте в статті «огляд і тестування монітора cooler master gm34-cw» .

читайте також:

hp анонсувала ігровий 27-дюймовий монітор omen 27c