Чіпсети apple m3 можуть працювати на 3-нм вузлах tsmc

30

Tsmc готує свої 3-нанометрові вузли до масового виробництва в 2022 році, очікується, що чіпсети apple m3 стануть одними з перших у виробництві.

Звіт від tsmc приходить від тайванського цифрового видання digitimes, в якому зазначено, що tsmc вже запустила тестове виробництво по 3-нанометровому техпроцесу, відомому вкомпанії, як лінія n3, очікуючи релізу в останні кілька місяців 2022 р ода, щоб нарощуватипроізводство для поставок в apple і intel на початку 2023 року.

Очікується, що вузол буде використовуватися для чіпсетів apple 3-го покоління, m3, які стануть серцем macbook і macbook. Наступне покоління m2, яке ми очікуємо побачити в наступному році з новим macbook air, як очікується, побудоване на 4-нанометровому техпроцесі tsmc,або n4.

Очікується, що на додаток до m3 для нових macbook і imac, 3-нанометровий узелляжет в основу чіпсетів а17внутрішні iphone 15.

Аналіз: яким буде наступний чіп apple?

Сумно відома приховуванням майбутніх релізів компанія apple продовжує мовчати про дорожню карту для чіпсетів apple, ми ще нічого не знаємо про нові m2, що вже там говорити про m3.

Але, як вказує mac rumors, припущень щодо чіпсетів apple 2023 року величезна безліч.

Один галузевий аналітик повідомляє, що на чіпсетах m3 може бути до чотирикристалів, а центральний процесор може отримати до 40 ядер. Для порівняння: m1 пропонує 8 ядер, а m1 pro і m1 max до 10 ядер.

Неясно, як всі ці додаткові ядра позначаться наенергоефективності чіпсета, тим більше, що ми не знаємо, яким станетраспределеніе між продуктивними і ефективними ядрами.

40-ядерний чіпсет обіцяє стати фізично величезним, але amd threadrippertоже не крихітний, а працює краще багатьох. Враховуючи рівень контрольованого обладнання в apple, вони могли зробити чіпсет як завгодно великим або маленьким. Хто, врешті-решт, їм заборонить?