Здуття акумулятора в apple watch руйнує смарт-годинник і може призвести до травм-проблема торкнулася пристроїв всіх поколінь, крім series 7

30

Ефект здуття акумулятора в смарт-годиннику apple watch став причиною чергового групового позову проти компанії apple.

Що відомо

У позові зазначено, що носяться гаджети руйнуються не з вини користувача. Здуття акумуляторів в годиннику не є новою проблемою. Але, за словами позивачів, apple не передбачила достатньо буферного простору всередині корпусу для розширення акумулятора, у зв’язку з чим при здутті він повністю руйнує пристрій. Крім того, в годиннику немає захисного кожуха, який служив би перегородок між акб і екраном.

Проблема зачіпає розумні годинник apple watch всіх поколінь незалежно від розміру за винятком apple watch series 7. Як можна побачити на фото вище, при здутті акб дисплей ламається, а не просто виходить з посадкового місця. У разі пошкодження з’являються «гострі як бритва краю», які можуть травмувати користувача. Як приклад в позові наведено інцидент з apple watch series 3 який нанесли «сильний поріз» в нижній частині передпліччя.

Позивачі вимагає від apple відшкодування можливих збитків і компенсацію на заміну годин. Крім того, в позові сказано, що apple знала про несправність пристроїв до старту продажів, але при цьому навмисно приховала інформацію про дефект.