Sk hynix на 50% збільшила щільність розміщення даних в модулях пам’яті ddr5

30

Компанія sk hynix оголосила про початок поставок зразків пам’яті ddr5 dram з найвищою в галузі щільністю запису для одного чіпа dram. Попереднє досягнення, оголошене в жовтні 2020 року, також належало компанії sk hynix.

Нова пам’ять ddr5 виробляється з використанням передової технології літографії в жорсткому ультрафіолеті (euv) за нормами, відповідними 1 ангстрему (1 anm). Щільність запису становить 24 гбіт на чіп, що істотно вище рівня щільності 16 гбіт/чіп, який реалізований в існуючих чіпах пам’яті ddr5, ємність яких доходить до 2048 мбайт.

Крім 16-гбітних чіпів, в даний час також активно використовуються чіпи з щільністю запису 8 гбіт/чіп; це дозволяє створювати мікросхеми пам’яті ємністю до 1024 мбайт.

Крім збільшеного обсягу, нові 24-гігабітні модулі sk hynix відрізняються більш високою енергоефективністю; вона на 25% вище в порівнянні з самими швидкісними серед існуючих продуктів. Перехід на нову технологію дозволить підняти також і продуктивність роботи модулів на 33%.

Крім цього перехід на нову технологію дозволить sk hynix скоротити викиди вуглецю в атмосферу, що відіграє велике значення в контексті управління esg.

В даний час sk hynix пропонує модулі ddr5 ємністю 48 і 96 гбайт. Подібна оперативна пам’ять здатна знайти застосування в серверному сегменті, центрах обробки даних і на корпоративному ринку.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто — для кого — то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії — від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті «краща материнська плата : поточний аналіз ринку».

читайте також: