Aaeon представив одноплатний комп’ютер up squared 6000

27

Європейська компанія up bridge the gap, що входить до складу холдингу aaeon з 2015 року, оголосила про випуск оновленої моделі вбудованої обчислювальної платформи up squared 6000. Новий продукт доступний для попереднього замовлення, а його поставки почнуться в лютому 2022 року.

Up squared (up2) являє собою одноплатний комп’ютер на базі високопродуктивних малопотребляющих процесорів intel celeron, pentium і atom. У цих рішеннях використовується вбудований графічний процесор intel hd дев’ятого покоління.

Комп’ютери серії up squared використовують вбудовані модулі обробки зображень vector units і precision timing managemen. Велике значення відіграє також покращений детермінізм, що досягається за рахунок багатоступеневих кеш-технологій і поліпшеної технології віртуалізації intel.

Нове доповнення в лінійці — комп’ютер up squared 6000-забезпечує більшу розширюваність і продуктивність. В основі цієї моделі використані новітні процесори intel atom x6000e, intel pentium і intel celeron серії n і j. У порівнянні з попередниками вони забезпечують зростання обчислювальної продуктивності до 1,7 рази і продуктивності обробки 3d-графіки в два рази.

Up squared 6000 доступний у чотирьох варіантах вибору процесора, що дозволяє ефективно масштабувати це рішення із зростанням потреби. Промисловий варіант комплектації up squared 6000 передбачає установку процесора intel atom x6425re, оптимізованого під завдання автоматизації, робототехніки і промислових додатків.

Промислова модель up squared 6000 підтримує intel time coordinated computing (tcc) і поставляється з підтримкою технології intel i210 time-sensitive networking (tsn) з використанням порту lan 2,5 гбіт/с.завдяки наявності вбудованого tpm 2.0 і внутріполосного ecc, забезпечується висока безпека і надійність при роботі в мережі.

Для підключення плати використовується 100-контактний стикувальний роз’єм. На програмному рівні стикування здійснюється як розширення для intel programmable services engine (intel pse).

Плата-носій для up squared 6000 дозволяє виконувати всі операції введення-виведення pse на процесорах intel atom x6425re і intel atom x6413e. Для програмування доступні 40-контактна шина hat і canbus, а також роз’єми sata, micro-usb, uart, rs232, слот mini pcie, слот micro-sim і два додаткових гігабітних ethernet-порту.

На платі також є три слоти розширення m. 2. Серед них m. 2 3052 b key для підтримки підключення 5g, m. 2 2280 m key для додавання ai-прискорювача або високошвидкісного сховища nvme і слот m. 2 2230 e key для модулів wi-fi і bluetooth.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд кращої материнської плати . Вибрати кращу материнську плату непросто — для кого — то кращою може бути найдоступніша материнська плата, для інших-сама функціональна. Ми намагаємося враховувати всі фактори і публікуємо регулярно оновлюваний матеріал, в якому намагаємося рекомендувати дійсно кращу материнську плату будь-якої функціональності, під будь-який процесорний роз’єм, в будь-якій ціновій категорії — від найдешевших до топового сегмента. Детальніше про це в статті «краща материнська плата : поточний аналіз ринку».

читайте також: