Інсайдери показали фотографії та відео зі смартфонами лінійки samsung galaxy s22 (2 фото + відео)

25

0 інсайдери показали фотографії та відео зі смартфонами лінійки samsung galaxy s22 (2 фото + відео)

Влітку поточного року компанії samsung і apple розгорнули справжню війну з несанкціонованими «зливами» в мережу інформації про ще не вийшли пристроях. Однак, схоже, інсайдерів не злякали грізні попередження технологічних гігантів, і публікація відомостей про перспективні моделі компаній триває. За два місяці до офіційної презентації в інтернеті з’явилися фотографії та відео зі смартфонами флагманської серії samsung galaxy s22.

Можна припустити, що на представлених фото і відео матеріалах демонструються не реальні моделі, а їх прототипи або макети, але при цьому дизайн смартфонів відповідає вже наявним витокам. На нових інсайдерських знімках можна побачити, що моделі galaxy s22 і galaxy s22+ отримають практично аналогічний зовнішній вигляд, а зміна дизайну корпусу торкнеться в основному модель galaxy s22 ultra.

Топовий смартфон флагманської серії буде оснащений «незграбним» корпусом з матовим покриттям і оригінальним модулем головної камери. Смартфони galaxy s22 і galaxy s22 + будуть представлені в більш традиційному форм-факторі з глянцевим корпусом із закругленими кутами і гранями. При детальному розгляді можна побачити, що в galaxy s22 ultra немає перископічної камери, яка зобов’язана бути у флагманських пристроях.

Well, ok… # samsung #galaxys22 #galaxys22plus #galaxys22ultra #dummy pic.twitter.com/cd8rnhhstx

— steve h. Mcfly (@onleaks) december 13, 2021

Згідно з раніше з’явилися витоками, як і в моделях galaxy note, в смартфоні galaxy s22 ultra повинен бути передбачений відсік для зберігання стилуса. Інсайдер steve h. Mcfly представив в twitter відео, на якому з близької відстані були продемонстровані всі роз’єми і особливості майбутніх смартфонів samsung galaxy s22. Зокрема, в старшій моделі дійсно можна розглянути місце для зберігання стилуса.

На сьогодні є інформація, що офіційна презентація топової лінійки samsung galaxy s22 відбудеться 8 лютого 2022 року.