Представлена глобальна версія навушників oneplus buds z2 з anc і автономністю до 38 годин за ціною €99

21

У жовтні в китаї відбулася презентація навушників oneplus buds z2. Через два місяці осіння новинка вийшла на глобальний ринок.

Що відомо

Ключове наявність навушників від моделі першого покоління – поява системи активного придушення шумів. При активації anc навушники можуть пропрацювати до 5 годин. Відключення шумодава продовжуючи автономність на 2 години.

З урахуванням кейса oneplus buds z2 можу працювати 38 годин (27 годин з anc). Футляр оснащується акумулятором на 520 ма * год і підтримує швидку зарядку. 10 хвилин «дозаправки» конвертуються в 5 годин роботи.

Навушники оснащуються 11-міліметровими динамічним драйверами і трьома мікрофонами, які знижують рівень шуму до 40 дб. Також відзначимо захист від бризок класу ipx4 і ip57, функцію швидкої синхронізації зі смартфонами oneplus і підключення по протоколу bluetooth 5.2.

Ціни

У китаї модель оцінили менш ніж в $80. У сша і європі oneplus buds z2 вже почали продаватися за ціною $99 і €99 в забарвленні peral white. У майбутньому користувачі зможуть купити навушники в кольорі obsidian black.

Джерело: gsmarena