Oneplus nord 2 вибухнув знову-компанія відмовляється міняти смартфон

18

З індії надійшло чергове повідомлення про вибух смартфона середнього класу oneplus nord 2.

Що відомо

Деталі інциденту не повідомляються, але користувач @abeerrazakhan1 опублікував в twitter короткий відеоролик, в якому показано, що залишилося від смартфона після вибуху. Як зазвичай буває в таких випадках, верхня частина тильного боку не постраждала.

@consaff @oneplus_support @oneplus_in @oneplus_uk @oneplus_usa @bbcworld @bbcnews @cnni @ndtv @samsungindia @apple @bandbajaateraho @aajtak @worldnewsdotcom @miindiasupport @rntata2000 @iamsrk see how pathetic oneplus nord 2 is, ans company denied to recover the lost / watch it pic.twitter.com/c9qy4hguc3

— abeer (@abeerrazakhan1) december 20, 2021

Oneplus nord 2 був представлений в середині минулого літа. З тих пір вибухнуло вже кілька моделей. Причому перша самознищилася на п’ятий день після покупки. Про останній випадок ми писали на початку минулого місяця. Що цікаво, всі смартфони вибухнули в індії. В інших країнах жодного подібного інциденту не було зафіксовано.

Що стосується нашого випадку, компанія oneplus поки публічно ніяк не відреагувала на опублікований в twitter ролик. При цьому власник смартфона заявив, що виробник відмовився замінити модель на нову.

Джерело: @abeerrazakhan1