Представлені смарт годинник vivo watch 2 з високою автономністю і підтримкою esim (3 фото)

22

У вересні минулого року компанія vivo вивела на ринок свої перші розумні годинник vivo watch, які виділялися серед конкурентів елегантним дизайном і розширеними функціями. Представники бренду вже кілька місяців заявляли про розробку нового, другого покоління фірмових смарт годин, і напередодні нового року компанія офіційно презентувала в китаї новинку під назвою vivo watch 2.

Наступне покоління розумних годин vivo відрізняється підвищеною тривалістю автономної роботи і деякими оригінальними функціями.

Дизайн годинника vivo watch 2 виконаний в класичному форм-факторі з корпусом круглої форми, виготовленому з нержавіючої сталі 316l. На ринок виводиться три колірних рішення корпусу: чорний, білий і сріблястий. Розробники заявили про вологозахищеність корпусу за стандартом 50 атм.

Основною перевагою розширеного функціоналу годин vivo watch 2 стає підтримка віртуальних сім-карт esim, що дозволяють здійснювати дзвінки без наявності смартфона. Можливість екстреного зв’язку зі спеціальними службами (поліція, швидка допомога або пожежники) також реалізована без підключення до смартфону.

Серед технічних характеристик vivo watch 2 виділяється високий час автономної роботи на одному заряді батареї. При використанні підключення через esim автономність годин складе 7 діб, а без віртуальної сім-карти годинник пропрацює до 14 діб.

Інші функції vivo watch 2 відповідають параметрам сучасних розумних годин. Годинник відстежує пульс користувача і вміст кисню в крові. Контроль сну реалізований з використанням технології серцево-легеневого аналізу, що дозволяє контролювати не тільки нічний, але і денний сон.

На першому етапі годинник vivo watch 2 надійде на ринок китаю за ціною близько 204 доларів. Про час виходу глобальної версії годин буде повідомлено пізніше.