«це найгірше обслуговування та перевірка якості»: вибухнув ще один смартфон суббренда xiaomi-poco m3

15

Цей рік видався «гарячим» і тому невдалим для xiaomi і її суббрендів. Мова зараз про почастішали випадки самозаймання смартфонів китайського виробника. Ми вже чули про інциденти з poco x3, poco c3, redmi 8 і redmi note 9 pro, а тепер неприємна ситуація трапилася з poco m3.

Що сталося?

Дивно, але практично всі випадки сталися в індії, і цей — не виняток. Як розповів власник субхан хан (subhan khan) в twitter, смартфону було всього 4 місяці після покупки. Poco m3 раптово вибухнув, коли лежав на столі. Їм ніхто не користувався в цей момент, але невідомо, чи був він підключений до зарядного пристрою.

» poco m3, якому всього 4 місяці, вибухнув сам по собі… Телефон стоїть на столі, і я не використовую його, і через 10 хвилин він просто вибухнув. Це найгірше обслуговування і перевірка якості з боку компанії», — написав обурений чоловік.

Poco m3 only 4 months old exploded on its own…the phone is on table and i am not using it and after 10 minutes its just boom this is the worst service and quality check from company @xiaomi @indiapoco @pocoglobal @manukumarjain @pocosupport @s_anuj @gadgets360 @91mobiles help pic.twitter.com/nnw5dybvho

— subhan khan (@subhank99026537) december 26, 2021

Бренд poco оперативно відреагував на заяву користувача і пообіцяв розібратися в тому, що трапилося.

Джерело: @subhank99026537

А ви знаєте, що

Найпопулярнішими товарами xiaomi на aliexpress є:

Для тих, хто хоче знати більше: