Останнє оновлення telegram в 2021 році-реакції, спойлери, qr-коди і переклад тексту

16

Розробники telegram підготували велике і в той же час останнє оновлення месенджера в році, що минає.

Що нового

Перше нововведення – . Тепер користувачі зможуть використовувати емодзі для вираження своєї думки, не набираючи тексту. Подвійний тап за повідомленням відправляє лайк. Щоб вибрати зі списку можливих емодзі, потрібно затиснути повідомлення (ios) або натиснути на нього один раз (android). В особистих бесідах реакції завжди включені, а в каналах – опціонально (на розсуд адміністратора).

Друге нововведення-прихований текст . Кіномани зможуть обговорювати новинки кінопрокату, приховуючи спойлери. Для цього потрібно виділити необхідну частину тексту і задати форматування «прихований».

Третє нововведення-переклад тексту . Функція активується в налаштуваннях в розділі «мова». Для перекладу повідомлення потрібно натиснути (у випадку з ios – затиснути) на нього і вибрати пункт «перевести». Функція працює на пристроях з будь-якою версією android і ios 15+.

Четвертий апдейт-qr-коди . Користувачі можуть створити qr-код для переходу в будь-який профіль або канал з публічним посиланням. Щоб згенерувати код, потрібно натиснути на відповідну піктограму поруч з публічним посиланням.

Також відзначимо набір інтерактивних емодзі і нове меню в telegram для пк на базі операційної системи macos. У додатку оновили навігацію і додали анімовані піктограми для всіх опцій меню.