Повільна зарядка google pixel 6 pro: домисли і дослідження

24

Як повідомляє користувач соціальної мережі reddit, він зіткнувся з проблемою занадто повільної, з його точки зору, зарядки смартфонів google pixel 6.

Він повідомив про це своїм передплатникам і провів опитування серед власників google pixel. Ставилося завдання з’ясувати, чи стикаються інші користувачі з тим, що їх нові смартфони заряджаються занадто повільно.

Як заявив користувач, його google pixel 6 pro заряджається просто «черепашачими темпами». Коли йому набридло довго чекати, він став пробувати перезавантажувати смартфон перед початком зарядки. Але ні перезавантаження, ні зміна зарядних пристроїв не допомогли прискорити процес.

Для інформації: смартфон google pixel 6 pro живиться від акумулятора ємністю 5003 маг, який підтримує швидку зарядку потужністю 30 вт. Ємність, звичайно, відносно велика, але не настільки, щоб катастрофічно збільшити час зарядки на тлі інших моделей.

Після того, як до обговорення підключилися інші користувачі, з’ясувалося, що один з них був змушений чекати 3 години, поки смартфон заряджався з 23% до 100%. Інший користувач повідомив, що зарядка pixel 6 pro з 10% до 50% зайняла у нього цілу годину.

Користувачі також відзначають, що найбільш повільним є ділянка зарядки від 80% до 100%. В результаті обговорень вони прийшли до висновку, що повільна зарядка смартфонів google pixel 6 не є помилкою. Схоже, саме так і було задумано компанією google.

На їхню думку, проблеми створює функція під назвою adaptive charging. Вона використовує інструменти ші і машинного навчання для визначення часу, протягом якого користувач відключає свій смартфон від зарядного пристрою кожен день.

Вважається, що адаптивна зарядка допомагає підтримувати акумулятор смартфона в хорошому стані. Але в результаті такого управління, швидкість зарядки після досягнення рівня 80% падає, за оцінками дослідників приблизно на 80%. Подальша зарядка до 100% протікає дуже повільно.

Раніше редакція thg.ru опублікував огляд vivo y53s та vivo y21 . Смартфони виглядають яскраво і сучасно, кожен по-своєму приковуючи до себе увагу. При цьому вони оснащуються потужною батареєю, і пропонують nfc-чіп для безконтактних платежів. Детальніше про це читайте в статті «огляд vivo y53s і vivo y21 : доступні смартфони з яскравим дизайном».

читайте також: