Silverstone представила корпус cs351 у форм-факторі microatx

24

Компанія silverstone представила унікальний корпус cs351 у форм-факторі microatx. За задумом розробника, модель однаково підходить як для створення ігрового комп’ютера, так і для комп’ютера, розрахованого на реалізацію всіляких творчих задумів.

Новий корпус значно більше типового nas-сховища з 5 відсіками, яке можна зустріти на ринку найбільш часто. Це дозволяє побудувати сховище з можливістю гарячої заміни. Можна також створити домашнє сховище nas.

Свобода вибору обмежується форм-фактором microatx в дуже широких межах. Вільний простір надає місце для установки високопродуктивної відеокарти. Доступні три слоти розміром до 36,8 см завдовжки. Це означає, що всередині є достатньо місця для відеокарти вищого класу типу quadro rtx або radeon pro. Такий вибір зазвичай роблять творці контенту.

З точки зору геймерів знайдеться достатньо вільного місця для установки відеокарт типу rtx 3090 або rx 6900 xt з повітряним охолодженням.

Найяскравіша особливість нового корпусу-це п’ять 3,5-дюймових замикаються кейсів з можливістю гарячої заміни. Кожен з них об’єднаний з власним роз’ємом sata 6 гбіт/с на материнській платі (опціонально sas 12 гбіт/с).

Внутрішній простір має продув за допомогою 80-мм вентилятора; для його живлення використовується 4-контактний роз’єм molex.

Всередині є одна 2,5-дюймова стійка для кріплення; в ній може бути встановлено до семи 2,5-дюймових накопичувачів.

Активна вентиляція представлена трьома 40-міліметровими задніми вентиляційними отворами, двома верхніми вентиляційними люками під 80-міліметрові вентилятори. Є також можливість для організації внутрішнього обдування для п’яти відсіків з дисками за допомогою 80-міліметрового вентилятора.

Корпус має розміри 265 мм (ш) x 209 мм (в) x 411 мм (г) і важить близько 5 кг.

Ціна не розкрита.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 . Deepcool macube 110 виявився привабливим корпусом з відмінними для свого класу можливостями розширення і охолодження, пропонованим за цілком приємною ціною. Детальніше про це читайте в статті » огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 «.

читайте також:

xpg запропонувала безкоштовний монтажний комплект lga 1700 для кулерів levante 240 і 360 aio