Як вибрати ремені чоловічі

10-19-2021

Хороший ремінь скаже про вас більше, ніж ви зможете сказати словами.  Хочемо порекомендувати вибрати найкращі https://globusplus.com.ua/g9984258-remni-muzhskie на сайті , тут найкращі ремені чоловічі . І упускати можливість підкреслити індивідуальність за допомогою чоловічого ременя не варто. Сьогодні розповімо кілька правил, як вибрати і з чим поєднувати ремінь.

1. Ремінь повинен бути за розміром. Щоб визначити розмір ременя без примірки, потрібно розмір талії джинсів» округлити » на пару пунктів. Наприклад, 34 » округляємо до 36-38. Це результат в дюймах. Множимо на 2,54, отримуємо 95 см.це і буде довжина ременя. Він повинен застібатися на другу або третю дірку.

Важливо ще врахувати довжину хвоста застебнутого ременя (зліва). У класичному дрес-коді її довжина приблизно з великий палець. Для стилю кежуал» хвіст » залишають більше, але в будь-якому випадку він не повинен доходити до другої шлевки на брюках.

2. Ремінь не потрібно протягувати під лейбл джинсів, це поганий тон.

3. Шкіряний ремінь підійде до будь-якого комплекту. Тканинний — до штанів типу чінос або карго, до бриджів і шортів з щільної бавовни.

4. Колір і відтінок шкіряного ременя повинен бути ідентичний взуття. Те ж саме стосується фактури: гладка шкіра туфель повинна дублюватися лощеним ременем, а груба фактура черевик – товстої брутальної шкірою.

5. У стилі кежуал поєднувати колір ременя варто не обов’язково з взуттям. Він може дублювати відтінок сумки або рюкзака, браслета або ремінця годинника. Це виглядає дуже стильно.

6. При невисокому зростанні варто максимально «заховати» перехід від брюк до верху комплекту. Для цього відтінки ременя і брюк повинні максимально збігатися.

7. Чим більше контраст між ременем і брюками, тим більш спортивний і хуліганський вигляд отримуємо.

8. Особлива увага-пряжці ременя. Чим вона крупніше, тим більш розслаблений стиль в одязі це передбачає.

9. Ремені з автоматичними застібками і великими бляхами виглядають ефектно, але підходять більше для брюк і штанів. До джинсів більше підходять ремені з класичною відкритою застібкою.

10. Не варто економити на якості. Якісний ремінь не втрачає свій колір і фактуру з плином часу, а неминучі потертості на шкірі можуть навіть стати особливою фішкою.